Oznámení o epidemiologické situaci

Publikováno: 10.3.2020

Vážení rodiče,

 v reakci na vývoj epidemiologické situace v České republice v souvislosti s novým typem koronaviru a v návaznosti na úterní oznámení Bezpečnostní rady státu, Vás chceme tímto informovat, že se platné nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR ohledně uzavření základních, středních a vyšších odborných škol od středy 11. března 2020 nevztahuje na zařízení předškolní péče. Aktuálně tedy nebudeme školku od zítřejšího dne uzavírat.

Budeme však přizpůsobovat provoz specifické situaci s ohledem na veřejné zdraví a zdraví dětí ve školce. Důrazně Vás tedy žádáme, abyste byli všichni zodpovědní a chodili do školky (tedy děti i rodiče) jen v dobré kondici a bez známek nemoci. V případě, že bude některý z příchozích jevit příznaky nachlazení, učitelka má za úkol ho okamžitě poslat domů.

Nadále budeme průběžně sledovat všechny informace a především webové stránky Ministerstva zdravotnictví ČR (www.mzcr.cz) a krajské hygienické stanice (http://www.khsplzen.cz/), případně rovněž Státního zdravotního ústavu (http://www.szu.cz/tema/prevence/2019ncov) a o jakýchkoli změnách Vás budeme neprodleně informovat.

S přáním všeho dobrého a především pevného zdraví,

Bc. Miroslava Chmelíková